Astropay Nedir?

4 Nisan 2016 Posted in Astropay Nedir?, Makale Yorum yapılmamış

Astropay Türkiye’de dünyada internette güvenle alışveriş yaparken hızlı ödeme için kullanılan ön ödemeli bir sanal karttır. 16 haneli kart numarası, son kullanma tarihli ve cvv güvenlik numarasından oluşmaktadır. Astropay kart ismi anonüm ve tek kullanımlıktır. Yani içindeki bakiye bittiği zaman, yeniden yükleme yapılamaz. Ancak internetteki güvenilir olan Astropay bayilerinden yeni kodlar alabilirsiniz.

Astropay Satın Almak

AstroPay satın alma ve bozdurma gereksiminlerini sitemizden sağlayabilirsiniz. Firmalara yapacağınız ödemeleri astropay kart ile ödemek için uygun fiyatlarla sitemize tumpay.com a başvurmanız yeterlidir. Astropay satışında öncü bir site olan tumpay.com sizlerin en güvendiği site anketlerinde hep zirveyi temsil etmektedir.

Astropaycard satıldığı gibi geri de alınabilen sanal bir karttır. Bu işlemin adı astropay bozdurmadır. Astropay bozdurmak için sitelerden almış oldugunuz astropay pin numarasını temsilcimize iletmeniz takdirinde sizden banka hesabı isteyip astropay ücretini gönderecektir.  Uygun fiyatlarla satış yapan tumpay.com aynı zamanda en yüksek kurdan astropay bozdurma işlemi de yapmaktadır.

Astropay’ı Güvenle Kullanmak İçin

Bu firmaların içinde resmi ve yasal olarak güvenli bir şekilde bu işlemleri yapanlar olmakla birlikte, dolandırıcılık ve sahtekârlık yapan firmalar, kişiler veya siteler de mevcut. Bu sitelerden uzak durunuz. Özellikle google reklamı ile üste çıkıp kişileri mağdur etmektedirler. Bahsettiğim kişilerle muhatap olmamak için AstroPay satan ve bozan firmaları iyi seçmeniz gerekmektedir.

Her AstroPay bozan ya da satan yani AstroPay işlemleri gerçekleştiren firmanın kendine özgü ve onu diğerlerinden ayırıp güvenli kılabilen resmi bayi no’su bulunmalıdır.

Özellikle bahis sitelerinden alınan astropay kodlarını sitemizde yüksek kurdan astropay bozdurabilirsiniz.

Güvenilir AstroPay bozan sitemiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Astropay bozumu ile iletişime geçmek için sitelerin canlı destek birimlerini kullanmanız gerekmektedir. Canlı destek birimlerine AstroPay bozma işlemi gerçekleştireceğinizi söyleyerek süreci en kısaya indirebilirsiniz.

Astropay Nedir?
5 (99.34%) 391 votes